  • Mfr # M1836-69SEC-2
  • Zoro # G616532930
/ea
Key Features
Load Capacity
1,200 lb
Color
Chrome
Overall Length
36 in
Number of Shelves
4
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
M1836-69SEC-2
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
36 in
Overall Width
18 in
Overall Height
69 in