  • Mfr # M2148-69SECP
  • Zoro # G816532990
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
2
Overall Length
36 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
M2148-69SECP
Overall Length
36 in
Overall Width
21 in
Overall Height
69 in