  • Mfr # M2460-69SECP-2
  • Zoro # G716532953
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Width
24 in
Overall Height
69 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
M2460-69SECP-2
Overall Width
24 in
Overall Height
69 in
Overall Length
60 in