  • Mfr # 2148-63SEC-2
  • Zoro # G816532938
/ea
Key Features
Color
Chrome
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
Overall Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
2148-63SEC-2
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
21 in
Overall Length
48 in
Overall Height
63 in