  • Mfr # 2448-63SECP-2
  • Zoro # G616532978
/ea
Key Features
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
Overall Length
48 in
Overall Width
24 in
Color
Epoxy Coated, Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
2448-63SECP-2
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
63 in
Overall Length
48 in
Overall Width
24 in