  • Mfr # WR86-1236BK
  • Zoro # G8161239
/ea
See details
Key Features
Depth
36"
Height
86"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
3500 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR86-1236BK
Country of Origin
China
Dimensions
Width
12"
Depth
36"
Height
86"
Overall Width
12 in
Overall Height
86 in