  • Mfr # WR74-1248P
  • Zoro # G8163646
/ea
See details
Key Features
Depth
48"
Height
74"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
3500 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1248P
Country of Origin
China
Dimensions
Width
12"
Depth
48"
Height
74"
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in