  • Mfr # WR54-1848BK
  • Zoro # G8160575
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Depth
18"
Height
54"
Material
Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
800 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1848BK
Dimensions
Width
48"
Depth
18"
Height
54"
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in