  • Mfr # WR63-2436BK
  • Zoro # G8160943
/ea
Key Features
Depth
24"
Height
63"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Load Capacity
3500 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2436BK
Dimensions
Width
36"
Depth
24"
Height
63"
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in