  • Mfr # WR74-1872-110104YL
  • Zoro # G516526893
Number of Shelves
12
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1872-110104YL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
Length
72 in