  • Mfr # AD63-1842SG-5
  • Zoro # G116531709
/ea
See details
Key Features
Overall Depth
63 in
Shelving Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
Load Capacity
400-600 lb
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-1842SG-5
Dimensions
Overall Depth
63 in
Overall Width
18 in
Overall Height
42 in