  • Mfr # WR74-1872-103104BK
  • Zoro # G716527003
/ea
See details
Key Features
Length
72 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
Number of Shelves
12
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1872-103104BK
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Length
72 in
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in