  • Mfr # WR74-2472-105106BL
  • Zoro # G316529230
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
24 in
Color
Chrome
Number of Shelves
12
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2472-105106BL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Width
24 in
Length
72 in
Overall Height
74 in