  • Mfr # WR74-2472-176105IV
  • Zoro # G616529022
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2472-176105IV
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
24 in
Length
72 in