  • Mfr # WR63-1454S-5
  • Zoro # G116527788
/ea
See details
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Overall Width
14 in
Length
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1454S-5
Overall Height
63 in
Overall Width
14 in
Length
54 in