  • Mfr # WR54-2172GY
  • Zoro # G216527992
Overall Height
54 in
Color
Epoxy Coated, Gray
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2172GY
Overall Height
54 in
Length
72 in
Overall Width
21 in