  • Mfr # WR74-2448-105106RD
  • Zoro # G216528463
/ea
Key Features
Color
Chrome
Number of Shelves
12
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2448-105106RD
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in
Length
48 in