  • Mfr # WR74-2448-105106YL
  • Zoro # G916528428
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
12
Color
Chrome
Length
48 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2448-105106YL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Length
48 in
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in