  • Mfr # NT.1310.08.SN-72-SC
  • Zoro # G101827664
Steel
Single/Double Door
Single
Width of Strap
2-1/8 in.
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
NT.1310.08.SN-72-SC
Width of Strap
2-1/8 in.
Height of Track
1 in.
Length of Strap
4-3/8 in.
Total Maximum Door Width
36
Length of Track
72 in.