  • Mfr # LCTRT28852NO
  • Zoro # G822604940
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LCTRT28852NO
Description
Conference Table, Bench Color Not Applicable, Edge Material PVC, Frame Material Laminate, Melamine, Maximum Number of Seats 24, Number of Supports 2, Overall Diameter Not Applicable, Overall Height 29 in, Overall Length 288 in, Overall Width 52 in, Standards ANSI/BIFMA, Support Style Slab Leg, Tabletop Color Noble Oak, Tabletop Material Laminate, Melamine, Tabletop Shape Oval, Tabletop Thickness 1 in, Product Type Conference Table