  • Mfr # TPL42RNDNOCM47BY
  • Zoro # G115684536
Width
42 in
Length
42 in
Includes
Hardware
Application
Classroom, Breakroom, Office
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TPL42RNDNOCM47BY
Width
42 in
Length
42 in
Thickness
1 in
Size
42" x 42" Round