  • Mfr # TPL42RNDNOCM47GY
  • Zoro # G215684405
/ea
See details
Width
42 in
Length
42 in
Thickness
1 in
Size
42" x 42" Round
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TPL42RNDNOCM47GY
Width
42 in
Length
42 in
Thickness
1 in
Size
42" x 42" Round