  • Mfr # TPL36RNDNOCM44BK
  • Zoro # G915684774
/ea
Key Features
Shape
Round
Width
36 in
Length
36 in
Material
Wood, Metal, Polypropylene
Application
Classroom, Breakroom, Office
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TPL36RNDNOCM44BK
Country of Origin
China
Dimensions
Width
36 in
Length
36 in
Size
36" x 36" Round
Thickness
1 in