  • Mfr # TPL42RNDNWCM44BK
  • Zoro # G315684398
/ea
See details
Width
42 in
Length
42 in
Includes
Hardware
Size
42" x 42" Round
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TPL42RNDNWCM44BK
Width
42 in
Length
42 in
Size
42" x 42" Round
Thickness
1 in