  • Mfr # TPL42RNDNOCM44BK
  • Zoro # G015684629
Width
42 in
Length
42 in
Material
Wood, Metal, Polypropylene
Size
42" x 42" Round
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TPL42RNDNOCM44BK
Width
42 in
Length
42 in
Size
42" x 42" Round
Thickness
1 in