  • Mfr # TPL48RNDNWBK44GY
  • Zoro # G315685739
/ea
See details
Key Features
Shape
Round
Width
48 in
Length
48 in
Thickness
1 in
Includes
Hardware
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TPL48RNDNWBK44GY
Country of Origin
China
Dimensions
Width
48 in
Length
48 in
Thickness
1 in
Size
48" x 48" Round