  • Mfr # TB42RNDNOBPCM29BK
  • Zoro # G115684277
Width
42 in
Length
42 in
Chair Color
Black
Application
Classroom, Breakroom, Office
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TB42RNDNOBPCM29BK
Width
42 in
Length
42 in
Size
42" x 42"
Thickness
1 in