  • Mfr # TB42RNDNOBPCM44BK
  • Zoro # G915684279
/ea
See details
Width
42 in
Length
42 in
Application
Classroom, Breakroom, Office
Material
Wood, Metal, Laminate, Polypropylene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TB42RNDNOBPCM44BK
Width
42 in
Length
42 in
Thickness
1 in
Size
42" x 42"