  • Mfr # TB30RNDNOAPCGY
  • Zoro # G515686048
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Shape
Round
Width
30 in
Length
30 in
Material
Wood, Metal
Size
30" x 30"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TB30RNDNOAPCGY
Country of Origin
China
Dimensions
Width
30 in
Length
30 in
Size
30" x 30"
Thickness
1 in