  • Mfr # TBF36RNDNWBK
  • Zoro # G715686015
/ea
See details
Key Features
Shape
Round
Width
36 in
Length
36 in
Tabletop Color
Neo Walnut
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TBF36RNDNWBK
Country of Origin
China
Dimensions
Width
36 in
Length
36 in
Size
36" x 36" Round
Thickness
1 in