  • Mfr # TB42RNDNWBPBK
  • Zoro # G915685481
/ea
Key Features
Shape
Round
Width
42 in
Length
42 in
Size
42" x 42"
Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TB42RNDNWBPBK
Country of Origin
China
Dimensions
Width
42 in
Length
42 in
Size
42" x 42"
Thickness
1 in