  • Mfr # TB36RNDMHAPCBK40NV
  • Zoro # G6467214
/ea
Key Features
Width
36
Length
36
Height
23-34
Tabletop Material
Wood|Metal|Polypropylene
Finish
Wood|Metal|Polypropylene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TB36RNDMHAPCBK40NV
Country of Origin
China
Dimensions
Width
Length
Height
23-34
Size
36"
Details
Item
Tables > Height Adjustable > Round Mobile Table & Chair Sets
Tabletop Material
Tabletop Color
Mahogany
Finish
Chair Color
18 in Navy Blue
Description
Kee 36" Round Height Adjust Table,Mahoga