  • Mfr # 20UL1007SLDRED
  • Zoro # G201911645
Voltage
300V
Wire Size
20 AWG
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
20UL1007SLDRED
Wire Size
20 AWG
Hookup Wire
Jacket Color
Red
Voltage
300V