  • Mfr # 28UL1007SLDGRE
  • Zoro # G801912325
/ea
Key Features
Jacket Color
Green
Voltage
300V
Wire Size
28 AWG
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
28UL1007SLDGRE
Country of Origin
United States
Dimensions
Wire Size
28 AWG
Details
Item
Hookup Wire
Jacket Color
Green
Voltage
300V