  • Zoro # G815289390
Key Features
Finish
Primed
Material
Radiata pine
Length
96 in
Color
White
Thickness
0.56 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Country of Origin
Malaysia
Dimensions
Length
96 in
Thickness
0.56 in
Width
5.25 in
Height
0.56 in