  • Mfr # OW-22-G1P-BU
  • Zoro # G0436053
/ea
Key Features
Nominal Length
22 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
6 in
Color
Blue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OW-22-G1P-BU
Nominal Length
22 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
6 in