  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H20-W1
  • Zoro # G413584385
Width
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H20-W1
Width
1 in
Height
20 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
1 in x 20 in