  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H37-W1
  • Zoro # G313575063
Width
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H37-W1
Width
1 in
Height
37 in
Mesh Size
1 in x 37 in
Frame Thickness
0.3125 in