  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H25-W10
  • Zoro # G813621017
Width
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H25-W10
Width
10 in
Height
25 in
Mesh Size
10 in x 25 in
Frame Thickness
0.3125 in