  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H67-W11
  • Zoro # G913588128
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H67-W11
Width
11 in
Height
67 in
Mesh Size
11 in x 67 in
Frame Thickness
0.3125 in