  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H37-W12
  • Zoro # G413594575
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H37-W12
Width
12 in
Height
37 in
Mesh Size
12 in x 37 in
Frame Thickness
0.3125 in