  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H40-W12
  • Zoro # G513574668
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H40-W12
Width
12 in
Height
40 in
Mesh Size
12 in x 40 in
Frame Thickness
0.3125 in