  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H35-W13
  • Zoro # G513578871
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H35-W13
Width
13 in
Height
35 in
Mesh Size
13 in x 35 in
Frame Thickness
0.3125 in