  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H38-W13
  • Zoro # G413507087
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H38-W13
Width
13 in
Height
38 in
Mesh Size
13 in x 38 in
Frame Thickness
0.3125 in