  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H45-W13
  • Zoro # G713745028
Width
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H45-W13
Width
13 in
Height
45 in
Frame Thickness
1.25 in