  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H65-W14
  • Zoro # G513502715
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H65-W14
Width
14 in
Height
65 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
14 in x 65 in