  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H49-W17
  • Zoro # G213620245
Width
17 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H49-W17
Width
17 in
Height
49 in
Mesh Size
17 in x 49 in
Frame Thickness
0.3125 in