  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H32-W18
  • Zoro # G313578545
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H32-W18
Width
18 in
Height
32 in
Mesh Size
18 in x 32 in
Frame Thickness
0.3125 in