  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H43-W18
  • Zoro # G813615443
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H43-W18
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18 in
Height
43 in
Mesh Size
18 in x 43 in
Frame Thickness
0.3125 in