  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H66-W18
  • Zoro # G413624616
/ea
See details
Key Features
Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H66-W18
Width
18 in
Height
66 in
Mesh Size
18 in x 66 in
Frame Thickness
0.3125 in